O nás

Historie firmy

Firma Obuv Svoboda se dostala do podvědomí veřejnosti v roce 1995, kdy byla otevřena v Mor. Budějovicích na nám. ČSA 44 první prodejna. Ta původně nabízela sortiment dětské, dívčí, chlapecké, dámské a pánské obuvi.

V roce 1996 se z této prodejny stala prodejna dětské, chlapecké a pánské obuvi a zároveň byla otevřena druhá prodejna na nám. ČSA 52 nabízející dámskou a dívčí obuv a také ortopedickou obuv Bama.

V roce 1997 byla otevřena prodejna na nám. ČSA 33, tentokrát se specializací na módní a značkovou obuv pod názvem Svoboda Mode. Od roku 1998 je otevřena prodejna v Jemnici na ulici Tyršova 589. Tato prodejna nabízí veškerý sortiment obuvi včetně značkové a ortopedické.

V roce 2001 byla otevřena prodejna opět v Moravských Budějovicích na ulici 1. máje 880 pod názvem Dům obuvi. Naleznete zde kompletní nabídku dámské, pánské a dětské obuvi, včetně sportovní obuv. Dále koženou galanterii, punčochové a doplňkové zboží. V této budově má prodej obuvi dlouholetou tradici. Před druhou světovou válkou zde byla postavena Baťova prodejna obuvi, která byla v roce 1948 znárodněna, později přešla v akciovou společnost Obchodu Obuvi Zlín. V roce 2009 prošla prodejna kompletní rekonstrukcí.

Od roku 2007 je otevřena prodejna také v Náměšťi nad Oslavou, Masarykovo náměstí 243, ve které naleznete veškerý sortiment, který by neměl v prodejně obuvi chybět.

V roce 2009 byla otevřena prodejna ve Znojmě na Horním náměstí 141, která nabízí dámskou obuv značek Tamaris a Rieker. V roce 2011 byla otevřena další prodejna ve Znojmě, ulice Kollárova 20/378 a v Třebíči, ulice Hasskova 101/4. Od roku 2013 je otevřena prodejna v Havlíčkově brodě, Havlíčkovo nám. 158. V roce 2014 jsme otevřeli druhou prodejnu v Havlíčkově Brodě, ulice Dolní 3088 a třetí prodejnu ve Znojmě na ulici Zámečnická 15. V roce 2019 nás neleznete opět v Třebíči, na Karlově náměstí 32/26, kde se specializujeme na obuv Tamaris, Rieker a Bugatti. Na všech našich prodejnách nabízíme také široký sortiment kožené galanterie, punčochového a drobného zboží a přípravků na ošetřování. V roce 2020 byla přestěhována prodejna v Havlíčkově Brodě, z ulice Dolní 3088 na adresu Smetanovo nám. 3518. V roce 2021 byla přestěhována prodejna Jemnice, Tyršova 589 na prodejnu do Moravských Budějovic, 1. máje 880.

Rádi bychom nabídli náš sortiment i lidem, kteří nebydlí v našem okolí a tak jsme se rozhodli v roce 2021 zřídit e-shopové stránky www.obuv-svoboda.cz . Věříme, že se Vám na našich stránkách bude líbit a rádi se k nám budete vracet!

 

Nejširším sortimentem v oblasti obuvi je bezesporu dámská obuv. Je to dáno nejen různými způsoby využití, ale také módními trendy a velkou barevnou škálou.

Dámská obuv

Každá moderní žena chce vypadat dokonale v každé situaci. Proto se snaží sladit obuv s oblečením, počasím, společenskou příležitostí i sportovním účelem. Z hlediska využití se tedy dámská obuv dá rozdělit především na vycházkovou a společenskou, sportovní, turistickou (nepromokavá nebo neoprenová obuv) vycházkovou (k vodě, do přírody, na dovolenou), domácí, přezůvkovou, pracovní a módní.

Vybírat lze i podle náročnosti. Vysokou kvalitou se většinou vyznačují značkové druhy obuvi. Ale také neznačkové a levné druhy obuvi nacházejí své místo v dámských botnících.

V nabídce je obuv vycházková (celoroční, letní, zimní). Do zaměstnání si mohou ženy vybrat v široké nabídce pracovní obuvi. Pro domácí pohodu je určena přezůvková a domácí obuv.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0