SONAPHONE Pocket - přístroj s integrovaným displejem pro detekci netěsností a diagnostiku strojů

Sonaphone_Pocket

Sonaphone_Pocket

Typové označení
Sonaphone Pocket

Rozsah použití
detekce netěsností vzduchu/vakua


SONAPHONE Pocket je ultrazvukový detektor netěsností se snadnou obsluhou a okamžitými výsledky měření. Přenosný přístroj spolehlivě a přesně lokalizuje místa netěsností v rozvodech tlakového vzduchu, páry, tlakových plynů nebo vakua. SONAPHONE RD lze použít rovněž pro inspekci těsnosti nádrží, potrubí, klapek, šoupátkových ventilů a odvaděčů parního kondenzátu.

Navíc je tento přístroj vhodný pro prediktivní údržbu valivých ložisek a kontrolu poškození elektrické izolace po nahodilém výboji.

SONAPHONE Pocket má podsvícený LCD displej, na kterém se zobrazuje hodnota intenzity zachyceného ultrazvukového signálu. Tato funkce je zvlášť vhodná pro porovnávací testy zařízení a pravidelnou prediktivní údržbu.

Ultrazvukový vysílač SONAPHONE T je určen pro detekci netěsností s přístrojem SONAPHONE Pocket v beztlakých systémech: vysílaný ultrazvukový signál prochází skrz netěsná místa a je následně zachycen a lokalizován přístrojem SONAPHONE Pocket.

Parabolická sonda SONOSPOT umožňuje ve spojení s přístrojem SONAPHONE R detekovat netěsnosti nebo elektrické výboje na velké vzdálenosti.


Leták SONAPHONE Pocket ne_Pocket_092016_letak

Katalog SONAPHONE Pocket

Poslat poptávku na SONAPHONE Pocket

Cena na dotaz

Fotogalerie

Sonaphone_Pocket